Komunikacja samochodowa

Komunikacja moto

Komunikacja autobusowa w Polsce. Historia, ciekawostki, tabor autobusowy, transport osób...

moto

Czym jest filtr dpf?

Czym jest filtr dpf?

(...) znajdujących się w nich resztek sadzy oraz popiołu. Czasem niezbędne jest usuwanie filtra cząstek stałych Jeśli wiec chcemy zdecydować się na takie rozwiązanie, powinniśmy usunąć nasz filtr w profesjonalnym (...)

Wiecej podobnych:

Dogrzewacz samochodu

Dogrzewacz samochodu

(...) klimacie jak kraje skandynawskie. Co więc zrobić, aby nie przegrzać się, lub nie przemarznąć wewnątrz oczekującego auta? Jeśli takie sytuacje zdarzają się nam często powinniśmy zainwestować w tzw. dogrzewacz.Agregat grzewczy do samochodu, bo taka jest fachowa nazwa tego elementu, to relatywnie proste ale przy tym niezwykle użyteczne urządzenie. Zasada jego działania jest podobna do pieca centralnego ogrzewania. Podobnie jak piec CO agregat ma za zadanie ogrzanie cieczy stanowiącej nośnik ciepła. W przypadku samochodu cieczą tą będzie płyn chłodniczy. Dogrzewacz jest wmontowywany w obieg systemu chłodniczego auta i (...)

Wiecej podobnych:

Coraz modniejsze transfery z lotnisk

Coraz modniejsze transfery z lotnisk

(...) tych osób, które chcą mieć wolną rękę w zwiedzaniu danych okolic albo po prostu doskonale znają ów miejsce i potrzebują na kilka dni samochodu. Oczywiście nie są to zbyt tanie koszta, bo takowe wypożyczalnie samochodów jakby na to nie patrzeć nie należą do zbyt tanich, niemniej jednak nie są to aż tak bardzo wygórowane ceny z tego też powodu co raz to większa ilość osób z roku na rok może sobie na takowe luksusy (...)

Wiecej podobnych: