Komunikacja samochodowa

Komunikacja auto

Komunikacja autobusowa w Polsce. Historia, ciekawostki, tabor autobusowy, transport osób...

auto

Czym jest filtr dpf?

Czym jest filtr dpf?

(...) Jeśli mamy swój własny samochód, na pewno choćby w małym stopniu interesujemy się motoryzacją. W końcu codziennie musimy korzystać ze swoich aut, aby szybko dostać się do wybranego miejsca. Warto więc (...)

Wiecej podobnych:

Dogrzewacz samochodu

Dogrzewacz samochodu

(...) Podróżując samochodem wielokrotnie zderzamy się z sytuacją, w której musimy zatrzymać się na dłuższy czas pozostając w samochodzie. Przyczyny mogą być różne - wypadek na drodze, prace remontowe, prowadzone wycinki drzew, czy wreszcie niesamowite, ruszające się w ślimaczym tempie korki. Nieraz nie pozostaje nam nic innego jak wyłączenie silnika, aby nie marnować paliwa na stanie w miejscu. Wiąże się to jednak z koniecznością wyłączenia klimatyzacji, czy też ogrzewania - w zależności od tego jaką porę roku mamy. Ogrzewanie wodne Eberspächer Hydrotronic spisuje się rewelacyjnie w krajach o tak ciężkim zimowym (...)

Wiecej podobnych:

Coraz modniejsze transfery z lotnisk

Coraz modniejsze transfery z lotnisk

(...) Są klienci którzy potrzebują pomocy po dotarciu do konkretnego miejsca ze strony osób trzecich aby dostać się we właściwe miejsce. Z tego też powodu powstał transfer z lotniska, który w bardzo znacznym stopniu ułatwiają życie wielu osobom. Oczywiście na różnego rodzaju lotniskach bardzo często można spotkać, między innymi wypożyczalnie samochodów osobowych. Są one wręcz genialnym rozwiązaniem zwłaszcza dla wszystkich (...)

Wiecej podobnych: